HR PODCAST

#38 Mobilly TX risinājums kā pirmie soļi darbinieka pieredzes digitalizēšanā, SAF Tehnikas pieredze. Saruna ar Valdi Bergu un Ivitu Rozīti.

Episode Summary

Šajā epizodē tiekos ar Mobilly TX Valdes locekli un izpilddirektoru Valdi Bergu, kā arī SAF Tehnika Personāla vadītāju Ivitu Rozīti, lai iepazītos ar jaunumu digitālas personāla pārvaldības rīku arsenālā.

Episode Notes

Darbinieku iesaiste, vajadzību apmierināšana, dažādu pieredžu piedāvāšana, tas viss šobrīd uzmanības lokā uzņēmumos jau vairākus gadus. Arī pēdējās divās dienās notikušajā HR konferencē (#HR Nedēļa), tika daudz runāts par to, ka organizācijām jāpielāgojas cilvēkiem, nevis otrādi. Vairs nestrādā tikai teiciens, ka man rūp mani darbinieki, taču vienīgais, kas tiek darīts ir laicīga daba algas izmansa un veselības apdrošināšana. 

Deloitte globālais pētījums runā par to cik nozīmīgi veidot tādu kultūru, kurā cilvēki jūtas piederīgi, tā vērsta uz komunikāciju un sadarbību. Tas viss prasa gan cita veida domāšanu, gan jaunus rīkus un prasmes. HR podkāsts ir vieta, kurā varam iepazīties ar jomas profesionāļiem, dzirdēt dažādas pieredzes un arī iepazīt jaunākos rīkus, kas var palīdzēt šīs pieredzes uzņēmumos piedāvāt un pamazām mainīt. Šodienas podkāsts ir par jaunu pieredzi un jaunu rīku. Jāsaka, ka pati ļoti ieinteresējos un vēlējos šo diskusiju attīstīt plašāk - ar ko tad varam sākt, lai pietuvotos darbinieku vajadzībām un spētu sarunāties visiem saprotamā valodā. 

 

Šodien pie manis studijā ir Valdis Bergs MobillyTX valdes loceklis un izpilddirektors, Mobilly valdes priekšsēdētājs. Pēc profesijas zvērināts advokāts, pirms pievienošanās Mobilly grupai vadīju zvērinātu advokātu biroju ar specializāciju uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanās, banku un finanšu, publisko iepirkumu jomās. Esmu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Finanšu sektora komitejas vadītājs

Un Ivita Rozīte Uzņēmumā SAF Tehnika strādāju jau 7 gadus, beidzamos 3,5 no tiem kā Personāla vadītāja, atgriežoties telekomunikāciju un IT sfērā pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma. Kāpēc šāds salikums - jo SAF tehnika ir viens no uzņēmumiem, kurš šobrīd lieto Mobilly TX risinājumu, tāpēc man likās interesanti dirdēt šāda uzņēmuma pieredzi un secinājumus

Mūzika: Adrian Walther (Remember Me), Bright (Love is all we need)